Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


41. Gydytoja Airijoje prabilo apie diskriminaciją
Daiva Norkienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 22
Vienoje moderniausių Dublino klinikų bei pasaulinėje kompanijoje "Global medics" dirbanti lietuvė gydytoja Lina Macaitienė įsitikinusi: potencialiems teroristams Didžiojoje Britanijoje įsidarbinti lengviau negu Lietuvos gydytojams. Gydytoja Europos Parlamento narius paragino susirūpinti dėl specialistų iš Lietuvos diskriminacijos Europos Sąjungos (ES) valstybėse.
42. Mažėja darbo Britanijoje ieškančių lietuvių
Portalas "Delfi"", 2007 08 22
Mažėja lietuvių emigrantų, ieškančių darbo Didžiojoje Britanijoje, rodo statistika. Anot Jungtinės Karalystės vyriausybės paskelbtų duomenų, per pirmąjį šių metų pusmetį buvo patenkinti 7 tūkst.
43. Lietuviai iš „Pepsi” gautus pinigus investuos į Ukrainos NT
Portalas "Delfi"", 2007 08 21
Birželio mėnesį įkurta Lietuvos investicinė bendrovė „BT Invest“, priklausanti Igoriui Bezzubui ir Raimondui Tumėnui, kurie kompanijoms „PepsiCo“ ir „PepsiAmericas“ pardavė bendrovės „Sandora“ akcijų, apsisprendė investuoti į nekilnojamojo turto projektus Ukrainoje, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
44. Airijoje mažėja statybininkų poreikis
Portalas "Delfi"", 2007 08 20
Atgal į Lietuvą arba į kitą veiklos sritį - tokį sprendimą netrukus gali tekti priimti lietuviams, plušantiems Airijos statybose. Airijoje spėriai mažėja statybininkų poreikis, mat sumažėjo gyvenamojo būsto paklausa, rašo „Lietuvos ryto” priedas „Vartai”.
45. „Kotryna“ Rygoje atidarė parduotuvę
Portalas "Delfi"", 2007 08 20
Savaitgalį Rygoje prekybos centre „Olympia“ duris atvėrė ketvirtoji Latvijoje bendrovės „Kotryna“ vaikiškų prekių parduotuvė „Cipollino“ vardu. 200 kv. M. prekybinio ploto parduotuvėje, į kurią bendrovė investavo daugiau nei 51 tūkst. eurų, prekiaujama vaikų ir kūdikių prekėmis, taip pat prekėmis būsimoms mamytėms, praneša bendrovė.
46. Lietuvė pozuotoja dirba Norvegijos žuvų fabrike
Jūratė Kuzmickaitė, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 08 18
Fotomenininko R.Rakausko modelis įsikūrė saloje su penkiasdešimčia gyventojų ir pasijuto turtinga. Lina Urbonavičiūtė-Žalenekienė nebepozuoja nuoga sniego, pievos ar griuvėsių fone.
47. Žvejys į Lietuvą iš Rusijos plukdo Nojaus laivą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 08 17
Vilnietis žvejybos įmonės savininkas Viktoras Vladimirovas Karelijoje pasistatė medinį burlaivį, kuriuo plaukia iš Rusijos į Lietuvą. Verslininkas senovinį pirklių laivą primenantį burlaivį pavadino „Arka“ (taip vadinosi ir Biblijoje minimo Nojaus laivas) ir ketina juo plukdyti turistus.
48. „MG Baltic Investment“ Latvijoje įsigijo statybų bendrovę
Portalas "Delfi"", 2007 08 16
Trečiadienį, įvykdžius visas pirkimo-pardavimo kontrakto sąlygas, sandoris, kuriuo investicinis holdingas „MG Baltic Investment“ įsigijo 75 proc. statybų bendrovės „Kalnozols celtnieciba“ akcijų paketą, buvo baigtas.
49. Lietuvis švilpė Azijos čempionate
Saulius Ramoška, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 09
Iš Japonijos grįžęs tarptautinės kategorijos krepšinio teisėjas Romualdas Brazauskas kamuolių, kuriuos parsiveža iš teisėjautų čempionatų finalų, kolekciją papildė dar vienu - Azijos krepšinio čempionate dirbęs lietuvis teisėjavo ir finalinei dvikovai
50. Gambijos restorano svečiai jau priprato prie didžkukulių
Tautvydas Kontrimavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 06
Zarasiškiai nutarė verslo imtis 8 tūkstančius kilometrų nuo Lietuvos nutolusioje Afrikos šalyje
51. Paskui imigrantus – ir baimės šešėlis dėl įtakos rinkai
Irma Janauskaitė, Portalas lrt.lt", 2007 08 06
Lietuvius darbdavius gelbstinčiai darbo jėgai iš trečiųjų šalių – įtaresnis dėmesys: vietos, kur dirba užsieniečiai, prilygintos padidinto pavojingumo vietoms, o augantis imigrantų srautas įvardytas kaip potenciali grėsmė atlyginimų kilimui Lietuvoje.
52. Latviai lietuviškame sūryje rado pavojingų dalių
Zina Paškevičienė, Portalas lrt.lt", 2007 08 01
Latvija neigia prasidėjus naują pieno karą su Lietuva, tačiau imasi tikrinti prekyboje esančius lietuviškus pieno produktus. Kaimynų veterinarai skelbia juose aptikę Europos Sąjungoje neleistinos vartoti medžiagos. Lietuvos gamintojai teigia naudoję latvišką žaliavą, praneša LTV „Panorama“.
53. Turkai mėgina įtikti ir reikliems lietuviams
Milda Zavarskytė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 01
Alanijos kurorte vilas statantys darbininkai pildo būsimų gyventojų norus.
54. L. Juodkaitė liko mokyti maskviečių
Dienraštis "Respublika", 2007 07 31
Maskvoje pasibaigusiame neverbalinio teatro festivalyje "Personai Profile" Lietuvai atstovavo du "Menų spaustuvės" jaunųjų menininkų programai "Atvira erdvė" sukurti spektakliai - Loretos Juodkaitės ir Valentino Masalskio bendras darbas "Salamandros sapnas. Paveikslas" bei Tautvilo Gurevičiaus ir Petro Lisausko šokio spektaklis "Sankryža"
55. „Sarmatia" dalininkais taps ir lietuviai
Portalas "Delfi"", 2007 07 31
Rugpjūčio pradžioje valstybės valdoma bendrovė "Klaipėdos nafta" turėtų tapti įmonės "Sarmatia", atliksiančios naftotiekio Odesa-Brodai-Plockas statybos galimybių studiją, dalininke, o ateityje - galbūt ir vystyti šį projektą. Jis atvertų kelią Kaspijos regiono naftai į Rytų Europą aplenkiant Rusiją, tačiau iki šiol neaišku, ar prie jo prisidės daug naftos turintis Kazachstanas.
56. Užsienio lietuvių bendruomenėse dirbantys mokytojai Lietuvoje laikomi bedarbiais
Ieva Urbonaitė, Portalas "Delfi"", 2007 07 30
Užsienyje įsteigtose lietuviškose mokyklose ir kultūros įstaigose dirbantys mūsų tautiečiai Lietuvoje laikomi bedarbiais.
57. Priešnuodis rusiškam stiliui
Dienraštis "Verslo žinios"", 2007 07 30
Niekas Europoje nenori rusiškojo verslo stiliaus, kuriam būdinga šantažas, smurtas, „juodieji“ viešieji ryšiai. Mūsų žiniasklaida jau pastebėjo įtakingame Rusijos dienraštyje „Nezavisimaja gazeta“ pasirodžiusį straipsnį apie Lietuvoje liūdnai pagarsėjusį verslininką Jurijų Borisovą.
58. Rusų žiniasklaida puola J.Borisovą
Dienraštis "Kauno diena", 2007 07 28
Rusijos dienraštyje „Nezavisimaja gazeta“ išspausdintas straipsnis „Kas jūs, pilieti Borisovai?“, kuriame teigiama, kad Jurijus Borisovas žlugdo tarptautinį Rusijos įvaizdį, o jo veiksmai iš politinės arenos pašalino vienintelį palankų Rusijai prezidentą Baltijos šalyse – Rolandą Paksą.
59. Dėl sukeisto vaisto - nemalonumai „Sanito“ įmonei
Rūta Stenkevičiūtė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 07 28
Kauno „Sanito“ kontroliuojamai Lenkijos farmacijos įmonei „Jelfa“, kurią pernai lapkritį sukrėtė vaistų sukeitimo skandalas, tikriausiai teks prisiimti atsakomybę dėl vieno paciento mirties. Nors vaistas nuo alergijos ir astmos „Corhydron“ buvo sukeistas dar tuomet, kai įmonę valdė Lenkijos valstybė, nuostolius teks atlyginti naujiems savininkams iš Lietuvos.
60. Lietuvis Vokietijoje dirba su robotų kūrėjais
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 26
Ateityje robotams galėsime patikėti daugelį kasdienių buities darbų, tačiau vargu ar jie, neturėdami jausmų, visiškai atstos žmones ar gyvūnus. Taip spėja skaičiuojamųjų neuromokslų specialistas Tomas Kulvičius, padėjęs grupei mokslininkų iš Göttingeno universiteto (Vokietija) sukurti dvikojį robotą “RunBot”, kuris vaikšto beveik taip pat greitai kaip žmogus ir negriūna.
Iš viso: 141
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-141]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt