Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


21. Lietuvė pasakoja apie siaubingas darbo sąlygas Britanijos pomidorų sandėlyje
Portalas "Delfi"", 2011 10 10
Migrantai darbininkai ištisus metus stengiasi patenkinti vaisių ir daržovių paklausą Didžiojoje Britanijoje, tačiau vis dar netyla kalbos apie prastas darbo žemės ūkio sektoriuje sąlygas ir darbininkų išnaudojimą.
22. „Gera dovana“ žengia į Latviją
Portalas "Delfi"", 2011 09 26
Bendrovė „Gera dovana“ Latvijoje sukūrė įmonę „Lieliska dāvana“. Į projektą Latvijoje jau investuota 100 tūkst. eurų (345 tūkst. Lt), didžiausia investicijų dalis buvo panaudota pasirengti mažmeninei prekybai, kita dalis numatyta prekės ženklo įvedimui į rinką.
23. Lietuvių dovanų verslas plečiasi į Baltarusiją
Portalas "Delfi"", 2011 09 26
Bendrovė „LaisvalaikioDovanos.lt“ praėjusią savaitę Minske atidarė filialą bei elektroninę parduotuvę VIPPodarki.by. Anot bendrovės, filialo Baltarusijoje atidarymas Lietuvos kompanijai kainavo 20 tūkst. eurų (69 tūkst. Lt), tačiau į šią sumą nėra įskaičiuotos IT išlaidos.
24. Didžiosios JAV bendrovės domisi investicijomis Lietuvoje
Portalas "Delfi"", 2011 09 26
Pirmą kartą Lietuvoje surengta sertifikuota JAV prekybos misija pritraukė 50 Lietuvos ir JAV įmones. Į Vilnių atvyko 9 JAV kompanijų delegacijos, o dar 11 bendrovių atstovai prekybos misijos metu su Lietuvos verslininkais bendraus virtualiai – naudodamiesi tiesioginių „Skype“ vaizdo konferencijų paslauga.
25. „Fima“ bandys konkuruoti Lenkijoje
Portalas "Delfi"", 2011 09 21
Šį rudenį inžinerinių sprendimų bendrovė „Fima“, vykdydama savo regioninės plėtros programą, atidaro antrinę įmonę „Fima Polska“ Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Prioritetiniai „Fimos“ projektai Lenkijoje bus infrastruktūriniai, susiję su komunikacijų sprendimais, plačiajuosčio interneto plėtra, duomenų centrų diegimu, sprendimais transporto sektoriui.
26. Apatinio trikotažo dizainerė J.Stakauskaitė įsikūrė Anglijoje
Portalas "Delfi"", 2011 09 14
Garsiausia Lietuvos apatinio trikotažo dizainerė Jurgita Stakauskaitė (32 m.) prieš kelis mėnesius emigravo iš Lietuvos į Angliją. „Esu be proto laiminga. Gyvenu nuostabioje vietoje, Šekspyro gimtinėje, Stratford-upon-Avon miestelyje“, - interviu žurnalui „Londonietė“ atskleidė ji.
27. Iškrypėlis užpuolė ir išprievartavo į mokyklą ėjusį berniuką
Portalas "Delfi"", 2011 09 14
Trakų rajono policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mažamečio išprievartavimo. Viename iš rajono miestelių 13-metis berniukas buvo užpultas krūmais apaugusioje laukymėje, kai ryte ėjo į mokyklą.
28. „KG Group“ surėmė pečius su kinais
Rima Rutkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2011 08 10
Maisto pramonės įmonių grupė „KG Group“ drauge su viena Kinijos kompanija steigia bendrąją įmonę Olandijoje, ji prekiaus pašarams skirtais mineraliniais vitamininiais papildais.
29. Lietuvoje galimybių ieškos „AT&T“, „Exelon“ ir kiti JAV gigantai
Justina Juršytė, Portalas "Delfi"", 2011 08 08
Pirmojoje JAV sertifikuotoje prekybos misijoje Lietuvoje kito mėnesio pabaigoje dalyvaus įmonės, patenkančios į stambiausių JAV bendrovių sąrašą „Fortune 500”: tarp jų ir telekomunikacijų milžinas „AT&T”, “Fortune 500” sąraše užimantis 12-ą vietą su 124 mlrd.
30. Ginčai Estijoje susiję ir su Klaipėda
Vidmantas Matutis, Klaipėda (Jūra), 2011 08 08
Vieną turtingiausių Estijos kompanijų – „BLRT grupę“, kuri valdo pagrindines Klaipėdos laivų remonto ir statybos bendroves, graužia nesutarimai tarp jos akcininkų.
31. Šveicarai vaistų sandėliavimą bei logistiką Baltijos šalims patikėjo Lietuvai
Portalas "Delfi"", 2011 07 29
Penktadienį, po 11 mėnesių trukusių derybų, farmacinės logistikos ir sandėliavimo paslaugas teikianti įmonė „Entafarma“ pasirašė ilgalaikės trukmės sutartį sandėliavimo ir distribucijos paslaugoms teikti su vieno didžiausio pasaulyje vaistų gamintojo „Novartis“ nereceptinių vaistų padaliniu „Novartis Consumer Health S.A.“.
32. „Maxima“ žengia į Airiją
Portalas "Delfi"", 2011 07 27
Airijos spauda spėlioja, kas taps finansinių sunkumų kamuojamo Airijos parduotuvių tinklo "Superquinn" naujais savininkais - Anglijos mažmeninės prekybos milžinas "Sainsbury" ar Lietuvos prekybos tinklą "Maxima" valdanti VP grupė.
33. „IRL Wind“ įsigijo vėjo jėgainių parką
Portalas "Delfi"", 2011 07 18
Penktadienį galutinai baigtas antrinės „Inter RAO Lietuva“ įmonės „IRL Wind“ sandoris dėl „Vėjų spektro“ valdomo Kretingos rajone veikiančio 30 MW instaliuotos galios vėjo jėgainių parko įsigijimo.
34. Niujorke leidžiamo žurnalo vyrams leidėjas – lietuvis
Portalas "Delfi"", 2011 07 09
Niujorke leidžiamam vyrų žurnalui „Essential Homme“ vadovauja lietuvis Algis Puidokas. Internete apie A.Puidoką daugiausia rašoma kaip apie mados fotografą. Modelių agentūrų ir žurnalų, su kuriais jis bendradarbiavo, pavadinimai įspūdingi.
35. „Rait" pasitraukė iš Baltarusijos
Portalas "Delfi"", 2011 07 08
Netrukus savo darbo dešimtmetį Lietuvoje minėsianti rinkos tyrimų bendrovė "Rait" šiemet uždarė savo įmonę Baltarusijoje.
36. Airijoje lietuviai dėl algų kovoja teismuose
Portalas "Delfi"", 2011 06 15
Į Airiją dirbti atvykę lietuviai, kurių darbdaviu buvo dabar jau bankrutavęs šalies viešbutis „Carrick Court Hotel“, per teismus reikalauja jiems išmokėti atlyginimus, kurių bendra suma siekia dešimtis tūkstančių eurų, informuoja portalas „Baltic Ireland“.
37. Latvijoje „Maxima“ planuoja atidaryti 5 prekybos centrus
Portalas "Delfi"", 2011 05 16
Prekybos tinklas „Maxima Latvija“ nusprendė iki metų pabaigos atidaryti dar penkias naujas parduotuves Latvijoje, investuojant į šiuos projektus 9,3 mln. latų (45 mln. Lt).
38. „Webmedia“ įsigijo Suomijos bendrovę CCC
Portalas "Delfi"", 2011 05 16
Programavimo paslaugų įmonių grupė „Webmedia Group“ įsigijo 97,57 proc. dydžio Suomijos kompanijos „CCC Corporation“ akcijų paketą. Konsoliduota bendrovė yra numačiusi per artimiausius tris metus apyvartą padvigubinti.
39. Amerikos panelės pamėgo lietuvės kuriamas rankines
Goda Jakubauskaitė, Portalas "Delfi"", 2011 02 19
Niujorke gyvenanti lietuvė Aurija Petraitytė dažnai juokauja, kad žmones pažįsta ne pagal vardą, o pagal batus ir rankinę.
40. Lietuvis Saratove netyčia tapo socialinės reklamos veidu
Portalas "Delfi"", 2011 02 18
Saratove pasirodė socialinė reklama su vyriškio portretu ir raginimu sumokėti įsiskolinimą už komunalines paslaugas. Plakate šalia nuotraukos užrašyta: „Gerbiamasis Michailai Lvovičiau, Saratovo Leninsko rajono daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacija primygtinai prašo jūsų sumokėti 7554 rublių skolą.“
Iš viso: 44
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-44]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt