Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


21. Lietuvių laivininkystės kompanija nuteista už Viduržemio jūros teršimą
Portalas "Delfi"", 2009 09 02
Ketvirtadienį Prancūzijos teismas nuteisė lietuvių laivininkystės kompaniją ir vieno iš jai priklausančių laivų kapitoną už tai, kad 2008 m. liepos mėn. iš jų laivo į Viduržemio jūrą netoli Porquerolles salos nutekėjo didelis kuro kiekis, praneša Šveicarijos agentūra ATS. Kiekvienam iš jų skirta 300 tūkst. eurų bauda.
22. Tarp įtakingiausių pasaulyje mobiliojo sektoriaus asmenų - lietuvis
Portalas "Delfi"", 2009 08 27
Didžiausio mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs pripažintas vienu iš 40-ies didžiausią įtaką pasaulio telekomunikacijų industrijai darančių asmenų.
23. Tarp įtakingiausių pasaulyje mobiliojo sektoriaus asmenų - lietuvis
Portalas "Delfi"", 2009 08 27
Didžiausio mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs pripažintas vienu iš 40-ies didžiausią įtaką pasaulio telekomunikacijų industrijai darančių asmenų.
24. „Kauno grūdai“ atnaujina miltų eksportą į Lenkiją
Portalas "Delfi"", 2009 08 18
Sustiprėjus Lenkijos zlotui ir susilyginus grūdų kainai abejose valstybėse „Kauno grūdai“ nuo rugsėjo mėnesio planuoja atnaujinti miltų eksportą į Lenkiją. Anot bendrovės, anksčiau Lenkijoje miltai dėl zloto kritusio kurso pasidarė 25 proc. pigesni nei Lietuvoje, todėl „Kauno grūdai“ konkuruoti negalėjo.
25. „Snaigė“ uždaro gamybą sustabdžiusią šaldytuvų gamyklą Kaliningrade
Portalas "Delfi"", 2009 08 14
AB “Snaigė“ valdyba nusprendė uždaryti bendrovei priklausančią šaldytuvų gamyklą Kaliningrade. Gamybinė veikla šioje gamykloje sustabdyta nuo kovo 2 d.
26. Teismas areštavo dalį „Norfos mažmenos“ turto
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 08 13
Prekybos centrus „Norfa“ valdančiai bendrovei „Norfos mažmena“ – įspėjančios žinios. Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad pagrįstai buvo areštuota bendrovės turto už 71 tūkst. 535,19 Lt.
27. Latvija ir Lietuva ketina bendradarbiauti kuriant Prekybos rūmus Rusijoje
Portalas "Delfi"", 2009 08 11
Latvija ir Lietuva pareiškė ketinančios bendradarbiauti ir kartu pradėti kurti bendrus Prekybos rūmus Rusijoje, praneša telegraf.lv. Šio susivienijimo tikslas – bendras dalyvavimas tarptautinėje maisto prekių, žemės ūkio ir sodininkystės produktų parodoje „Žalioji savaitė“, kuri įvyks 2010 m.
28. Darbas Norvegijoje - už algą iš darbdavių ir seksą su įdarbintoju
Valdonė Bartkutė, Portalas "Delfi"", 2009 07 25
Nori išvažiuoti dirbti į užsienį? Darbo patirtis nebūtina, svarbiausia - nusiteikti sunkiam fiziniam darbui vartant menkes nuo šono ant nugaros, o vakarais - seksui.
29. R.Rutkelytės šeimai – vokiečio kaltinimai dėl neskaidraus verslo
Portalas "Delfi"", 2009 07 23
Seimo narė Rūta Rutkelytė su sūnumi įtariami iš vieno vokiečio bendrovės išvilioję per milijoną litų, skelbia TV3 „Žinios“.
30. „BMS Megapolis“ nebedirbs Latvijoje
Portalas "Delfi"", 2009 07 21
Lietuvos bendrovė BMS, valdanti elektronikos parduotuvių tinklą „BMS Megapolis“, pareiškė, kad nutraukia savo veiklą Latvijoje, praneša DELFI.lv. Toks pranešimas prieš kelias dienas buvo pateiktas latviškoje BMS interneto svetainėje.
31. A.Boso verslo bendražygio sklype Labanore akmenys virto pamatais
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 07 08
Išlikusių buvusių sodybų statinių ir sodų liekanų faktą saugomose teritorijose nustatančios komisijos nariai vaizdingoje Labanoro regioninio parko vietovėje šešis stačiakampio forma sudėtus akmenis palaikė namo pamatais, nors toje vietoje niekada nebuvo jokių pastatų.
32. Lietuva pardavė Italijai radioaktyvias malkas
Portalas "Delfi"", 2009 06 15
Italijoje buvo atšaukta iš Lietuvos importuota radioaktyvaus biokuro partija, praneša AFP. Radioaktyvios taršos pėdsakai buvo rasti presuotose granulėse, kurios gaminamos iš pjuvenų ir kitų atliekų, gaunamų ruošiant medieną.
33. Tarp „Golden Hammer” laureatų – ir Lietuvos bendrovė
Portalas "Delfi"", 2009 06 15
Latvijoje baigėsi jau dešimtasis tarptautinis reklamos festivalis „Golden Hammer”. Tarp festivalio laureatų – ir bendrovė iš Lietuvos, interneto sprendimų agentūra „Gaumina“. Ji antrus metus iš eilės pripažįstama kūrybiškiausia interaktyvia agentūra ir pelnė „Access Key“ apdovanojimą
34. „Narbutui ir Ko“ iškelta bankroto byla
Portalas "Delfi"", 2009 05 11
Didžiausia šalies biuro baldų gamintoja, UAB „Narbutas ir Ko“ neatlaikė staigaus ekonomikos nuosmukio – penktadienį Vilniaus apygardos teismas bendrovei iškėlė bankroto bylą, bankroto administratoriumi paskirta UAB „Tigesta“. Šią informaciją DELFI patvirtino teismo atstovė spaudai Jolanta Krupičevičienė. Teismo sprendimą galima apskųsti per 10 dienų.
35. Tiesioginės užsienio investicijos Lietuvoje sumažėjo 11 proc.
Portalas "Delfi"", 2009 04 09
Statistikos departamentas praneša, kad, išankstiniais duomenimis, tiesioginės užsienio investicijos 2009 m. sausio 1 d. sudarė 31,48 mlrd. litų ir buvo 11,3 procento mažesnės nei 2008 m. sausio 1 d. (35,50 mlrd. litų).
36. Po kolekcijų pristatymo Milane N.Veličkienei teks aiškintis dėl 26 mln. Lt skolos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 04 09
Su sunkia liga kovojančiai garsiai kailinių siuvimo verslo savininkei Nijolei Veličkienei nesibaigia bėdos dėl senų skolų. Po sėkmingo „Nijolės kailių“ kolekcijos pristatymo Europos mados sostinėje Milane verslininkei teismuose vėl teks aiškintis dėl milijoninės skolos Šveicarijos kompanijai.
37. Latvija pradėjo karą su „Rimi“ ir „Maxima“
Portalas "Delfi"", 2009 03 10
Latvijos Konkurencijos taryba iškėlė bylą vienam iš stambiausių prekybos centrų už neteisėtą sąlygų kėlimą maisto produktų tiekėjams, o kitam stambiam didmenininkui analogiška byla gali būti iškelta per ateinantį mėnesį, informuoja biznews.lv.
38. Apgauti 20 darbo Švedijoje ieškančių statybininkų
Portalas "Delfi"", 2009 03 05
Į Lietuvos ambasadą Švedijoje kovo 4 dieną pagalbos kreipėsi 20 Lietuvos piliečių, nukentėjusių nuo tarpininkų, siūlančių įdarbinimo paslaugas Švedijoje.
39. Bosnijos Serbų Respublika gelbės Ūkio banko investicinei grupei priklausančią gamyklą „Birač“
Portalas "Delfi"", 2009 03 04
Bosnijos Serbų Respublikos vyriausybė teigia, kad yra pasirengusi skirti 2,6 milijono eurų vienintelei šalyje molžemio gamyklai „Birač“ ir pertvarkyti jos skolas, siekiant padėti krizės nualintai bendrovei sumokėti atlyginimus, išlaikyti darbuotojus ir užtikrinti Biraco regiono ekonominį stabilumą, praneša „IP“.
40. „Snoro“ filialo Londone nebus
Portalas "Delfi"", 2009 03 03
AB bankas „Snoras“ veiklos plėtrai buvo numatęs teritorinių padalinių steigimą įvairiose užsienio valstybėse.
Iš viso: 52
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-52]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt