Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


21. Pasaulio aukcionuose – meno pirklys iš Kauno
Dovilė Ilevičiūtė, Portalas "Londonietė", 2007 09 20
Tarptautinė prekyba meno kūriniais bei konsultacijos norintiems investuoti į meną. Retas lietuvis savo verslo kortelėje užrašytų panašias pareigas. Jau beveik penkerius metus meno gerbėjams iš viso pasaulio žinomos J&L internetinės galerijos direktorius Justinas Macijauskas pripažįsta, kad nei morališkai, nei materialiai Lietuva dar nėra subrendusi brangiam ir tikram menui.
22. Šešiolikametis vietoj pamokų pasirinko nelegalų darbą Airijoje
Sandra Buzaitė, Dienraštis "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 09 19
Vykstantieji svetur ieškoti geresnio gyvenimo jau seniai nieko nebestebina, tačiau vis dažniau tokį kelią renkasi ir nedideliuose miesteliuose ar kaimuose gyvenantys mokyklinio amžiaus jaunuoliai. Jų motyvai daugiau nei paprasti – kam trinti mokyklos suolą, jei ir be didelio mokslo gali užsidirbti automobiliui, pramogoms, rūkalams ir kitiems „malonumams“.
23. Kaip išsinuomoti namą Londone per šešias dienas
Simona Staputienė, Portalas "Londonietė", Portalas "Delfi", 2007 09 19
Įmanoma ar ne? Juk nutinka taip, jog dėl tam tikrų priežasčių tenka neplanuotai kraustytis iš dabartinės gyvenamos vietos. Pavyzdžiui, staiga išaiškėja, jog jūsų būsto savininkas nemoka paskolos bankui, jo turtas areštuojamas, tad turite išsikraustyti ir jūs. Jei nesvarbu, kurioje Londono vietoje gyvensite ir jums neaktualus geras susisiekimas viešuoju transportu – šešių dienų susirasti butą tikrai pakaka.
24. Greita, pigi kelionė iš Anglijos į Lietuvą ir atgal. Ar saugi?
Zita Čepaitė, Portalas Anglija.lt, Portalas "Delfi", 2007 09 19
Skelbimai apie paslaugas pervežant siuntinius ir keleivius iš Anglijos į Lietuvą ir atgal dažni lietuviškoje spaudoje. Apie tokią galimybę keliauti žmonės sužino ir vieni iš kitų. Nors suskaičiuoti, kiek žmonių taip keliauja, neįmanoma, tačiau kad ši paslauga populiari, rodo tai, jog pagal skelbimus paskambinus ir pasiteiravus, kas artimiausiu metu galėtų paimti mane į Lietuvą, gavau pasiūlymus tik kitai savaitei.
25. „Snoras” atstovybę Taline reorganizuos į filialą
Portalas "Delfi"", 2007 09 18
Antradienį banko „Snoras” valdyba priėmė sprendimą Taline trečius metus veikiančią atstovybę nuo kitų metų pradžios reorganizuoti į filialą. Bankas Estijoje ketina pritaikyti Lietuvoje ir Latvijoje sėkmingai išplėtotą „snoriuko“ tipo taupomųjų skyrių tinklą, rašoma banko pranešime spaudai.
26. Emigrantai šalies ekonominiame gyvenime svarbaus vaidmens nevaidina
Portalas "Delfi"", 2007 09 18
SEB Vilniaus banko analitikai pastebi, kad nors emigrantų siunčiamos lėšos turi įtakos ir nekilnojamojo turto, ir paskolų paklausai, šie pinigai yra pernelyg menki, kad juos būtų galima vadinti reikšminga ekonominio perkaitimo priežastimi.
27. Amerikietiška svajonė: nuo padavėjo iki lėktuvo piloto
Diana Augūnaitė, Portalas "Delfi"", 2007 09 18
Labai pasistengus galima pasiekti dangų. Visiems tuo abejojantiems rekomenduočiau pasiskaityti 35 metų vilniečio Roberto Giko paskutinių dešimties metų gyvenimo istoriją, kurios užuomazgų reikėtų ieškoti Lietuvoje, o kulminacijos – Atlantoje. Taip keičiasi gyvenimas, taip skleidžiasi troškimai, taip kalasi sparnai, taip pildosi svajonės.
28. NT portalas „City24“ pradeda veiklą Rusijoje
Portalas "Delfi"", 2007 09 12
Interneto portalų tinklas „City24“ pradeda veiklą Rusijoje. Portalas dabar veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Lenkijoje ir Rusijoje, praneša „City24“.
29. Antibaltiška bacila pasiekė Rusijos gilumą
Mindaugas Klusas, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2007 09 11
Rusijos Sverdlovsko srities Jekaterinburgo mieste rugsėjo 7-osios naktį buvo pastatyti 93 reklaminiai skydai, kuriuose gyventojai raginami nepirkti Baltijos valstybėse pagamintų prekių ir taip "pasipriešinti verslininkams-fašistams, remiantiems antirusiškus Baltijos šalių režimus".
30. Ukrainoje parduodamas lietuvių valdomas prekybos tinklas
Portalas "Delfi"", 2007 09 10
Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad Kijeve įkurtos bendrovės „BM Trade“, kuri valdo „Bumi Market“ parduotuves, akcininkai ketina bendrovę parduoti. 55 proc. bendrovės akcijų priklauso lietuvių bendrovei „Sanitex“, o likusieji 45 proc. – trims Lietuvoje registruotiems juridiniams asmenims.
31. V.Karbauskio ir “Dujotekanos” interesai sutampa?
Dovilė Jablonskaitė, Savaitraštis „Panorama“, Portalas "Delfi", 2007 09 07
Socialliberalas Vaclovas Karbauskis, apskundęs teismui Kainų komisiją, bandančią apkarpyti „Dujotekanos“ pelną, tvirtina taip ginantis Mažeikių gyventojus.
32. Tarp 500 didžiausių regiono įmonių - ir 5 lietuviškos
Portalas "Delfi"", 2007 09 06
Audito ir konsultacijų agentūra “Deloitte”, Lenkijos dienraštis “Rzeczpospolita” ir “Verslo žinios” parengė didžiausių Vidurio Europos bendrovių lyderių sąrašą. Į sąrašą pateko ir penkios Lietuvos įmonės, rašo „Verslo žinios”.
33. Lietuvių darbas D.Britanijoje prilyginamas vergijai
Portalas "Delfi"", 2007 09 04
Britanijos profesinių sąjungų kongreso (TUC) užsakytoje ir antradienį publikuotoje ataskaitoje teigiama, kad Didžiojoje Britanijoje išnaudojami tūkstančiai darbininkų iš Lenkijos ir Lietuvos. Tyrimą atlikusios organizacijos darbuotojai lietuvių ir lenkų darbo sąlygas prilygina vergijai.
34. Lietuvos verslo injekcija – su A.Lukašenkos leidimu
Dainoras Lukas, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 04
„Ūkio banko investicinė grupė“ daugiau kaip 833 mln. litų investuos į sporto, pramogų ir prekybos centro Minske statybą, kurią palaimino Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka.
35. Bulgarijoje yra ką veikti konsultantams
Vytautas Gaižauskas, Dienraštis "Verslo žinios"", 2007 09 03
Verslininkas iš Lietuvos įsteigė Bulgarijoje kelias mažas įmones ir ėmėsi konsultacijų investicijų klausimais. Jis pažymi, kad Bulgarijos rinka turi ryškių regioninių ypatumų, čia svarbu patirtis, o tai - niša konsultacijų verslui.
36. Lietuviai verslininkai Kaliningrade: sukrėsti, bet verslo nepaliks
Rūta Lankininkaitė, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 09 03
Lietuvos ir kitų šalių investuotojai Kaliningrado srityje po vieno verslininko nužudymo ir dar dviejų dingimo sako buvę sukrėsti, bet apleisti jau užkariautos rinkos neketina.
37. „Hanner“ dukterinei bendrovei Rygoje skirta bauda
Portalas "Delfi"", 2007 08 29
Rygos dūma paskyrė baudą bendrovei „Dentava“ – dukterinei lietuviškos kompanijos „Hanner“ įmonei – už tai, kad ji pažeidė statybos taisykles naujo kvartalo statybos šalia VEF kultūros rūmų metu, rašo DELFI.lv. Rangovas turėjo leidimą tik nulinio ciklo statybos darbams, o jau pastatyti keturi aukštai.
38. Pareigūnai tiria galimą statybininkų iš Ukrainos išnaudojimą
Aurelija Simutis, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 08 29
Pareigūnai teigia tiriantys pirmąjį šalyje atvejį dėl darbuotojų iš trečiųjų šalių galimo išnaudojimo Lietuvoje. Darbo ir Mokesčių inspekcijų, Policijos ir Migracijos departamento tyrime figūruoja ir viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros bendrovių. Jos vadovai teigia tapęs aferistų užsieniečių aukomis, praneša LTV naujienų tarnyba.
39. Ukrainoje atidaryta lietuvio medienos apdirbimo įmonė
Portalas "Delfi"", 2007 08 27
Šeštadienį Ukrainoje atidaryta lietuviško kapitalo medienos apdirbimo įmonė “Vud Industri”. Medienos perdirbimo įmonė, į kurią šiuo metu investuota apie 3 mln. litų, savo veiklą pradeda Černygovo srityje, Koriukovkos mieste, rašoma Lietuvos ambasados Ukrainoje pranešime spaudai.
40. Apie atleidimus Airijoje kol kas sklando tik gandai
„Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2007 08 23
Apie 20 proc. statybų sektoriaus darbuotojų Airijoje – imigrantai, tad manoma, kad pradėjus dalyti atleidimo lapelius, pirmiausia juos gaus atvykėliai iš kitų šalių. Neoficialiais duomenimis, Airijoje gyvena apie 200 tūkst. lietuvių. 25 proc. emigrantų iš Lietuvos uždarbį pelnosi statybų bendrovėse.
Iš viso: 141
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-141]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt