Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


1. Parduotas „Novaturas" kels koją į kitas Europos šalis
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 29
Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas" savo kontrolinį akcijų paketą pardavė Lenkijoje įsikūrusiam investiciniam fondui „Enterprise Investors".
2. D.Arlauskas: verslininkai patys kalti dėl prasto įvaizdžio
Alina Zvicevičiūtė, Portalas Verslosavaite.lt, Portalas "Delfi", 2007 11 26
Lietuvių pasąmonėje susiformavęs neigiamas verslininko įvaizdis ne atsitiktinumas.
3. Dingusio lietuvio įmonės akcijos parduotos rusams
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 26
Balandį dingusio lietuvių verslininko Stanislovo Juciaus kolegos pardavė statybų verslą Kaliningrado srityje. Praėjusią savaitę Rusijos bendrovei „Fordevind“ parduota 68 proc. lietuviams priklausiusių statybų įmonės „Rosslitstroj“ akcijų. Likusias akcijas valdė Rusijos verslininkai.
4. Lietuvių sukurtas tinklalapis pritraukė 14 mln. Lt investicijų
Portalas "Delfi"", 2007 11 23
Mobiliesiems telefonams skirtų programų bei žaidimų tinklalapis „GetJar“, kurį sukūrė ir valdo lietuvių kompanija „GetJar Baltic“, pritraukė 6 mln.
5. „Šiaulių plentas“ įsigijo kelių tiesimo bendrovę Lenkijoje
Portalas "Delfi"", 2007 11 21
UAB „Šiaulių plentas“ užbaigė sandorį dėl Lenkijos kelių tiesimo bendrovės P.D.M. Suwalki S.A. 100 proc. akcijų paketo įsigijimo. Akcijas pardavė visi 84 bendrovės akcininkai, praneša „Šiaulių plentas“.
6. „Čilija“ traukiasi iš Lenkijos
Portalas "Delfi"", 2007 11 02
Lietuvos viešojo maitinimo tinklų lyderė „Čilija“ nusprendė sustabdyti praėjusiais metais pradėtas investicijas Lenkijoje, teigiama bendrovės pranešime.
7. Airijoje vietoje uždarbio lietuviai sulaukė kaltinimo vagyste
Portalas "Delfi"", 2007 11 02
Plytelių klijavimo meistras kretingiškis 37 metų Stasys Tarvydas kartu su šiauliečiais Arūnu Kupriu ir Mariumi Gelžiniu kone kiekvieną mėnesį vienai ar dviem dienoms skrenda į Dubliną.
8. Kokteilių virtuozas JD apie K.Moss ir darbą Londone
Rūta Rukaitė, Laikraštis „Londono žinios“, Portalas "Delfi", 2007 10 31
Kai susitikau su savo pašnekovu, dvidešimt ketverių Dainiumi, pirmiausiai pagalvojau - „labai matytas“, stipriai išsiskiriantis iš angliškos minios ir ūgiu, ir stotu.
9. Tarp 500 sparčiausiai augančių Europos įmonių - ir 23 lietuviškos
Portalas "Delfi"", 2007 10 30
23 lietuviškos įmonės pateko tarp 500 greičiausiai augančių vidutinio dydžio įmonių. Tokius duomenis paskelbė nepriklausoma verslo asociacija “Europe's 500”.
10. Lietuvė atsidūrė tarp įtakingiausių jaunų verslininkių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 30
Londone gyvenanti ir konsultacijų bendrovei vadovaujanti 25 metų lietuvė Laura Dzelzytė pripažinta viena iš 35 įtakingiausių jaunų verslininkių. Taip ją įvertino tarptautinis žurnalas „World Business“ ir kompanija „Shell“.
11. Kauniečiai mašinų pardavėjai atrado Afriką
Vidmantas Užusienis, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 10 12
Plačiai žinomas kauniečių verslininkų sumanumas, apsukrumas ir išradingumas. Tačiau žinia, kad smulkiausieji iš jų neseniai pradėjo pardavinėti naudotas mašinas į Afriką, pribloškė ne vieną automobilių rinkos žinovą.
12. Iš Kaliningrado stumiamos „Rosslitstroj“ valdyba nusprendė trauktis
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 05
Ketvirtadienio posėdyje lietuviško kapitalo statybų bendrovę „Rosslitstroj“ valdančios įmonių asociacijos „Jupoja“ valdyba apsisprendė nutraukti statybų verslą Kaliningrado srityje. Tai DELFI patvirtinęs vienas iš trijų pagrindinių „Jupojos“ akcininkų Vasilijus Popovas sakė, kad šiuo metu parduodamos įmonės akcijos.
13. S.Sidorskis: lietuviai Baltarusijoje pasirengę investuoti 2 mlrd. Lt
Portalas lrt.lt", 2007 10 04
Lietuvos verslininkai Baltarusijoje rengiasi investuoti 2 mlrd. Lt, arba beveik 1 mlrd. JAV dolerių. Tai žurnalistams paskelbė Baltarusijos premjeras Sergejus Sidorskis, grįžęs iš vizito Vilniuje, kur buvo susitikęs su Lietuvos Ministru Pirmininku Gediminu Kirkilu, praneša interfax.by.
14. Lietuviai Rusijoje užima verslo nišas
Portalas "Delfi"", 2007 10 02
Šiaurės Vakarų Rusijoje įmones atidarę lietuviai įvairias verslo rizikas atsveria didesne pelno marža, rašo „Lietuvos žinios”. Lietuvos generalinio konsulo Sankt Peterburge Eitvydo Bajarūno teigimu, Šiaurės vakarų regione lietuviai vertinami už darbštumą, o jų kompanijos laikomos patikimomis. Didesnių nei vietinėms įmonėms kliūčių nesudaroma.
15. „Čili pica“ žengia į Estiją
Portalas "Delfi"", 2007 10 01
Pirmadienį Lietuvos viešojo maitinimo tinklo lyderė bendrovė ,,Čilija” atidaro pirmąjį „Čili picos” restoraną Estijos sostinėje, praneša “Čilija”.
16. Tarptautinė lietuvio karjera liberaliai arabiškame Bahreine
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 09 29
27 metų lietuvis, daugiau nei pusmetį dirbantis Bahreino karalystėje, kurio pavadinimas turbūt daugumai lietuvių apskritai nieko nesako, džiaugiasi pareigomis ir pačiu gyvenimu kone liberaliausioje ir mažiausioje arabų valstybėje.
17. J.Borisovo bendrovei – sutartys su Rumunijos valdžia
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2007 09 28
Iš Lietuvos norėto išsiųsti verslininko Jurijaus Borisovo bendrovė „Aviabaltika” nestokoja pelningų užsakymų. Kompanijai itin sekasi Rumunijos Vidaus reikalų ministerijos skelbiamuose konkursuose, o sutartys su šia ministerija ir keliomis valstybinėmis įmonėmis esą siekia milijonus eurų.
18. „Hanner“ dalyvaus „Belarusfilm“ kino studijos modernizavime
Portalas "Delfi"", 2007 09 25
Nuo rugsėjo 1 dienos Baltarusijos kino studijoje „Belarusfilm“ prasidės pastatų ir teritorijos rekonstrukcija, praneša naujienų agentūra „BELTA“. Rekonstrukcijoje dalyvauja ir investuotojai iš Lietuvos – kompanija „Hanner“.
19. Mažmeninės prekybos tinklas „Tesco“ D.Britanijoje prekiauja lietuvišku alumi
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 09 24
Didžiausia Lietuvos alaus darykla UAB “Švyturys-Utenos alus” savo alų pradėjo pardavinėti Didžiojoje Britanijoje įsikūrusiose mažmeninės prekybos tinklo “Tesco“ parduotuvėse. Tai DELFI patvirtino UAB "Švyturys-Utenos alus" viešųjų ryšių vadovas Dainius Smailys.
20. Kiekviena emigrantų banga gerovę tėvynėje suvokia skirtingai
Inga Razmaitė, Dienraštis "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 09 20
Darbdaviai pastebi, kad į Lietuvą po truputį grįžta emigrantai. Tačiau jie įsitikinę, kad tai vyksta ne dėl valdžios vykdomų programų ar strategijos, o dėl natūralių ekonominių procesų. Patys emigrantai taip pat tvirtina, jog grįš, kai bus tikri, jog gali čia susikurti gerovę.
Iš viso: 141
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-141]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt