Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


1. Išlindo yla iš maišo: Rusijos draudime – netikėta landa
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Portalas "Delfi"", 2013 12 31
Uždrausti ar ne lietuviški pieno produktai Rusijoje? Tokį klausimą sau užsiduoda lietuviai, kai kuriuos jų pamatę parduotuvių lentynose. Paaiškėjo, kad kai kurie lietuvių gaminiai buvo ir yra leidžiami.
2. Ispanijoje gyvenantis lietuvis – apie vergiško darbo pasekmes
Akvilė Kavaliauskaitė, Portalas lrt.lt", 2013 12 26
Jau dvylika metų Ispanijoje gyvenantis Rolandas atskleidžia, kad šioje šalyje taip sunku dar niekad nebuvo. Vyrui tenka labai sunkiai dirbti kalnuose statant tvoras ir dėl to jam netgi buvo operuotos plaštakos. O apie lengvesnį ir geriau apmokamą darbą negalima net pagalvoti, nes jis atitenka rumunams ir juodaodžiams, kurie siūlosi dirbti pigiau už lietuvius.
3. Naują Maksvos oro uostą statys lietuviai
Portalas "Delfi"", 2013 12 24
Konkursą statyti naują tarptautinį oro uostą Maskvoje laimėjo Lietuvoje registruota bendrovė „Avia Solutions Group“.
4. Verslas iš Lietuvos pasiekė pavydėtiną vartotojų skaičių
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 12 24
Neretai verslininkams Lietuvoje patariama orientuotis ne į vidaus rinką, bet iškart plaukti į platųjį pasaulį. Nusprendę pasirinkti šią strategiją Lietuvoje žaidimus kuriantys verslininkai neapsiriko: jų sukurtus žaidimus kasdien žaidžia pavydėtinas skaičius vartotojų.
5. Lenkai smogė Lietuvos verslininkams: FNTT aiškinasi, kur dingo 15 mln. zlotų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 11 13
Ar Lietuvos verslininkai galėjo sukčiaudami užvaldyti Lenkijos bendrovės milijonus? Į šį klausimą atsakymo ieško Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo sukčiavimo bendrovėje „Tiltra Group“.
6. Nepavykęs didžiausias energetinis eksperimentas - kur suklysta?
Povilas Juodelis, Žurnalas „Valstybė“, 2013 09 28
Liepos pabaigoje verslo pasaulį apskriejo žinia – didžiausios Europoje inžinerijos bendrovės „Siemens“ Priežiūros taryba atleido iš darbo nuo 2007 m. kompanijai vadovavusį Peterį Löscherį.
7. Koncernas SBA kuria savo „Ikea“
Portalas "Delfi"", 2013 08 21
Net ir turėdamas tokį patikimą partnerį kaip „Ikea“, koncernas SBA investuoja į savą prekės ženklą, o per artimiausius pusantrų metų SBA prekės ženklo „Parra“ parduotuvių skaičius turėtų išaugti beveik tris kartus, rašo dienraštis „Verslo žinios“.
8. Raktas iš Pakistano ar Nigerijos į Lietuvą – apsimesti verslininku
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Portalas "Delfi"", 2013 07 29
Nebrangi ir garantuota galimybė prasibrauti į Europos Sąjungą – įsteigti jokios veiklos nevykdančią įmonę Lietuvoje. Šalies migracijos specialistai pastebi, kad šią landą atrado apsimetėliai verslininkai iš Pakistano, Irano ar Nigerijos ar kitų šalių.
9. „Norfa” Baltarusijoje statys gamyklą
Portalas "Delfi"", 2013 07 20
Mažmeninės prekybos tinklo „Norfa” operatorė „Norfos mažmena” įsigijo sklypą Baltarusijos Vileikos mieste. Čia planuojama statyti daržovių perdirbimo gamyklą, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.
10. „Barclays" už manipuliacijas nubaustas 1,2 mlrd. Lt bauda
Portalas alfa.lt", 2013 07 17
JAV energijos reguliavimo tarnyba nubaudė banką "Barclays" ir keturis jo darbuotojus 453 mln. JAV dolerių (1,2 mlrd. Lt) bauda už manipuliavimą elektros kainomis. Vienam darbuotojui teks sumokėti 15 mln. JAV dolerių (40 mln. Lt), kitiems trims - po 1 mln. JAV dolerių (2,6 mln. Lt) baudas.
11. Baltarusijoje – rekordinė lietuvių investicija
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 07 10
Trečiadienį Baltarusijoje, Mogiliavo srities laisvojoje ekonominėje zonoje, atidarytas daugiau nei 325 mln. Lt investicijų pareikalavęs „Vakarų medienos grupės” (VMG) ir koncerno SBA industrinis kompleksas. Skelbiama, kad tai viena didžiausių lietuvių tiesioginių užsienio investicijų (TUI) kaimyninėje šalyje.
12. Užteks lenkti nugarą britams: kaip pradėti verslą Jungtinėje Karalystėje
Vaida Tamkienė, Portalas "Delfi"", 2013 06 29
Ar esate patenkinti savo darbu? Be abejo, atsakymas priklauso nuo įvairių aplinkybių ir vertinimo aspekto, juolab kad kiekvienam pasitaiko ir geresnių, ir sunkesnių dienų. Tačiau jeigu jau kurį laiką kone kasdien darbovietės duris praveriate be entuziazmo ir vis nekantraudami laukiate darbo pabaigos, tikriausiai tai ženklas, kad atėjo laikas kažką keisti.
13. Buvusios „Ryanair" stiuardesės išpažintis
Portalas "Delfi"", 2013 05 20
Buvusi „Ryanair" stiuardesė atvirai pasakojo apie darbo sąlygas pigių skrydžių bendrovėje. Iš Liverpulio kilusi dvidešimtmetė Sophie Growcoot su „Ryanair“ reikalų turėjo įsidarbinusi pas skrydžių bendrovės partnerį „Crewlink“, skelbia „The Daily Mail“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt