Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


1. „City Service“ Lenkijoje įsigijo įmonę
Portalas "Delfi"", 2012 12 18
Bendrovė „City Service“ pirmadienį pasirašė sutartį su Lenkijos iždo ministerija dėl bendrovės „Zespół Zarządców Nieruchomości” (ZZN) įsigijimo. Sandorio vertė – 38 mln. Lt (45 mln. zlotų).
2. Latvijoje „Tele2“ apkaltinti nemokumu
Portalas "Delfi"", 2012 11 16
Lapkričio 27 dieną Rygos Žemgalos rajono teismas nagrinės bendrovės „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ ieškinį mobiliojo ryšio operatoriui „Tele2“ dėl neapmokėtos 45 000 latų skolos.
3. Estijoje „Maxima“ sunkiai randa naujų darbuotojų
Portalas "Delfi"", 2012 11 14
Šį mėnesį „Maxima“ Estijoje atidaro keturias naujas parduotuves, kuriose dirbti pradės 350 žmonių. Vis dėlto prekybos tinklas pripažįsta, kad naujų darbuotojų paieškos – sunki užduotis. Jeigu pernai metais prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojų gretas papildė 500 žmonių, tai šiemet šis tinklas siūlo dar daugiau laisvų darbo vietų. Statant naujas parduotuves atsirado daugiau nei 600 darbo vietų, o tinklo darbuotojų skaičius išaugo iki 3600, rašo „Ohtulent“. Daugiausia naujų darbo vietų atsirado šių metų lapkritį, nes pirmoje mėnesio pusėje duris atvėrė parduotuvės Tartu (Raadi gatvėje) ir Taline (Pallasti gatvėje). Čia darbą gavo 120 žmonių. Mėnesio pabaigoje didžiausia „Maxima“ bus atidaryta Smuuli gatvėje esančiame naujame prekybos centre, kur kartu su kulinarijos skyriumi darbo vietas turės daugiau nei 220 žmonių. Dėl plėtros daugėja darbuotojų ir „Maxima“ biure. „Maxima“ ryšių su visuomene skyriaus vadovas Erkki Erilaidas tvirtina, kad dėl didelės konkurencijos darbo rinkoje sunku rasti patyrusius pardavėjus. „Pareiškimų priimti į darbą pakanka, tačiau patyrusių žmonių, galinčių dirbti tokį darbą, mažai“, - pažymėjo E. Erilaidas.
4. V.Romanovo „Hearts“ klubas gali būti likviduotas iki lapkričio pabaigos ir prašo fanų pagalbos
Portalas "Delfi"", 2012 11 07
Vladimiro Romanovo valdomas Edinburgo „Hearts“ klubas gali išnykti iš futbolo pasaulio žemėlapio dar lapkričio mėnesį. Dėl ankstesnių skolų ir nesumokėtų beveik 450 tūkst. svarų sterlingų (1,94 mln. Lt) mokesčių komandai gresia išnykimas. Todėl „Hearts“ klubas kreipėsi finansinės pagalbos į savo aistruolius.
5. Latvijos konkurencijos taryba skyrė baudą „Palink”
Portalas "Delfi"", 2012 10 24
Latvijos konkurencijos taryba skyrė baudą bendrovei „Palink“, nes įmonė nepranešė apie susijungimą, atidariusi naują savo prekybos centrą tose patalpose, kuriuose anksčiau veikė „Rimi“. Įmonei teks sumokėti 25725 latų (127573 litų) baudą.
6. Kento policija sulaikė lietuvius vergiškomis sąlygomis laikiusius darbdavius
"Londono žinios", 2012 10 08
Didžiosios Britanijos Kento grafystės policija suėmė du asmenis, įtariamus lietuvių darbininkų išnaudojimu, skelbia šalies žiniasklaida.
7. Britų policija išlaisvino vergovėje laikytus lietuvius
Portalas "Delfi"", 2012 10 06
Britų policija sulaikė 52-ejų metų vyrą ir 50-ties metų moterį, kurie, kone vergovės sąlygomis dirbti vertė Lietuvos piliečius.
8. Nuogąstauja, kad baltarusiai vietoje Lietuvos pasirinks Latviją
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2012 09 10
„Lietuvos geležinkeliai“ teigia, kad Baltarusijos naftininkai yra sunerimę dėl „Klaipėdos naftos“ atsisakymo nuo spalio 1 d. priimti baltarusiškos naftos produkciją. „Klaipėdos nafta” tokią informaciją vadina „neturinčia pagrindo”.
9. VTEK tirs Susisiekimo ministerijos ir universiteto atstovų elgesį konkurse
Portalas "Delfi"", 2012 09 04
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) tirs Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovų elgesį konkurse retransliuoti dalį naujų skaitmeninės televizijos kanalų.
10. Verslininkus vilioja Baltarusija
Arvydas Jockus, Lietuvos žinios, 2012 08 29
Baltarusijos ekonominė padėtis stabilizuojasi, o Lietuvos verslininkai teigiamai vertina perspektyvas dirbti kaimynėje šalyje.
11. Automobilių verslas virsta kriminalu
Vidmantas Užusienis, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2012 08 29
Sumažėjusi automobilių paklausa Europos Sąjungoje (ES) ir tragiškai smukęs JAV dolerio kursas gali sunaikinti vienintelę iš Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) į Lietuvą automobilius importavusią bendrovę.
12. Argentinos kreditoriai iš Lietuvos reikalaus 20 mln. dolerių
Portalas "Delfi"", 2012 08 28
Argentiniečių kreditoriai ketina įvykdyti Argentinos teismo sprendimą, kuriuo buvo pripažinta, kad prieš 15 metų jų šalyje veikusi valstybinė Lietuvos įmonė paliko milžiniškas skolas.
13. Vieni iš „Maximos“ savininkų kuria prekybos tinklą Baltarusijoje
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2012 08 17
Baltarusijos sostinėje Minske duris atvėrė naujo prekybos tinklo „Mart Inn“ parduotuvė. Prekybos tinklo vadovas – vienas iš „Maximą“ valdančios "VP grupės" akcininkų Gintaras Marcinkevičius, o jo brolis Mindaugas yra prekybos tinklo Baltarusijoje akcininkas. „Maxima“ neigia šio prekybos tinklo plėtrą Baltarusijoje.
14. V.Romanovo įmonė ketina bylinėtis su Baltarusija
Portalas "Delfi"", 2012 08 13
„Ūkio banko investicinė grupė“ (ŪBIG) ketina kreiptis į Stokholmo tarptautinį arbitražą ir reikalauti kompensacijos dėl nuostolių, kurios bendrovė patyrė įgyvendinama investicinį projektą Baltarusijoje.
15. Teismo apynasris „Teo LT“: mokesčiai buvo renkami neteisėtai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 07 26
Telekomunikacijų bendrovė „Teo LT“ neteisėtai iš savo klientų rinko mokestį už paslaugų atnaujinimą ir skolų administravimą, be to, neužtikrino savo veiklos skaidrumo ir klientų informavimo.
16. „Visa“ ir „MasterCard“ sutiko sumokėti 7 mlrd. dol. kompensaciją
Portalas "Delfi"", 2012 07 16
Mokėjimo sistemos „Visa“ ir „MasterCard“ bei šias mokėjimo korteles išduodantys bankai sutiko be teismo sumokėti mažmenininkams 7,25 mlrd. dolerių (20,5 mlrd. Lt) kompensaciją.
17. „Švyturio-Utenos alus“ plėtrą sieja su Rusija ir Kinija
Portalas "Delfi"", 2012 07 11
Daugiau kaip trečdaliu – iki 25,1 mln. litrų – tiek praėjusiais metais, palyginti su 2010-aisiais, augo „Švyturys-Utenos alus“ eksporto apimtys. Bendrovė nurodo, kad eksporto plėtrą sieja su Rusija, Kinija, Australija ir Didžiąja Britanija.
18. „Vičiūnai“ žengia į egzotišką Mauritaniją
Portalas alfa.lt", 2012 06 21
„Vičiūnų“ įmonių grupė praneša, kad ne pirmus metus dairosi į tas šalis, kuriose itin dideli žuvies ištekliai. Todėl netrukus Mauritanijojev bendrovė atidarys žuvies perdirbimo cechą.
19. STT abejoja, ar skaidriai socdemas V.Milėnas gavo darbą su 8 tūkst. Lt alga
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 28
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) jau antrą kartą per maždaug metus vertins Vilniaus socialdemokrato, buvusio sostinės savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Milėno elgesį. Socdemą etikos sargams apskundė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
20. Buvusių emigrantų vidutinė alga – 1772 Lt, arba 132-iais Lt didesnė nei vidurkis Lietuvoje
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2012 05 22
Iš emigracijos grįžusių lietuvių vidutinis darbo užmokestis siekia 1772 Lt, arba 132-iem Lt daugiau nei vidutinė alga Lietuvoje. Neformaliai užsienyje kelta kvalifikacija prie grįžusių emigrantų darbo užmokesčio prideda vidutiniškai po 325 Lt, jeigu lygintume su tais, kurie kvalifikacijos nekėlė.
Iš viso: 40
Straipsniai: [1-20] [21-40]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt