Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


1. „Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą
Portalas "Delfi"", 2011 12 29
Mažmeninės prekybos bendrovė „Maxima grupė“ ketina įsigyti Lenkijos prekybos tinklą „Aldik Nova“, informuoja wbj.pl. Grupė gavo Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnybos (LKVAT) leidimą.
2. G.Rainys: grįžusius iš Irako karius keičia Lietuvos verslininkai
Portalas "Delfi"", 2011 12 23
Lietuvos kariams grįžus iš misijos Irake, į verslo misiją šioje šalyje ruošiasi verslininkai, „Žinių radijo“ laidoje „Aktualusis interviu“ sakė Lietuvos Pramonininkų konfederacijos laikinasis prezidentas dr. Gediminas Rainys. Pasak jo, šiuo metu daugiausia perspektyvų verslininkai sieja su kurdų regioninės vyriausybės valdoma šiaurine Irako dalimi.
3. Latvijoje suimtas tarptautine narkotikų prekyba įtariamas lietuvis
Portalas "Delfi"", 2011 12 22
Europoje suimtas lietuvis, įtariamas tarptautine kokaino kontrabanda ir prieš dešimtmetį pabėgęs iš Naujosios Zelandijos. Kriminalistai daro viską, kad Rokas Karpavičius būtų sugrąžintas ir stotų prieš teismą.
4. Suomių „Pekkaniska“ traukiasi iš Baltijos rinkos į Rusiją
Portalas "Delfi"", 2011 12 20
Suomių kompanija „Pekkaniska“, kuri nuomoja statybinius keltuvus, nuo naujų metų nutraukia savo verslą Baltijos šalyse ir atleidžia didžiąją dalį personalo savo antrinėse įmonėse.
5. „Swedbank“ įmonė pardavė investuotojui 353 butus Rygoje
Portalas "Delfi"", 2011 12 19
„Swedbank“ grupei priklausanti įmonė „Ektornet Residential Latvia“, supirkinėjanti neišgalinčių grąžinti paskolas „Swedbank“ klientų nekilnojamąjį turtą, pardavė užsienio investuotojui 353 butus gyvenamajame komplekse Rygoje, Kaivos g. 50.
6. „Borjomi“ gamintojai D.Grybauskaitei apskundė Lietuvos teisėjus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 16
Pasipiktinę Lietuvos teismų sprendimais Gruzijos mineralinio vandens „Borjomi“ gamintojai kreipėsi į šalies prezidentę Dalią Grybauskaitę, išreikšdami nerimą, kad mūsų šalyje nepripažįstami įsiteisėję Gruzijos teismų sprendimai.
7. „Swedbank“ planuoja atleisti 600 darbuotojų
Portalas "Delfi"", 2011 12 13
Bankų grupė „Swedbank“ naikina 600 darbo vietų Baltijos šalyse ir Švedijoje. Siekdamas padidinti pelningumą, „Swedbank“ atleis apie 300 žmonių Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje ir dar 300 žmonių Švedijoje. Apie tai pranešė „Swedbank“ finansų direktorius Göranas Bronneris.
8. „Avia Solutions Group“ pardavė verslą Estijoje
Portalas "Delfi"", 2011 12 08
Aviacijos verslo įmonių grupė „Avia Solutions Group“ pardavė visą turimą 95,5 procentų Estijos „Small Planet Airlines AS“ akcijų paketą „Brova Air Osauhing” kompanijai (Estija). „Small Planet Airlines AS“ bus pervadinta į „North Wind Airlines AS“.
9. Braškes ir narcizus Anglijoje skinti turėję lietuviai: tai buvo pragaras, o ne gyvenimas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 04
Vietoj žadėto darbo Anglijos braškių ir narcizų šiltnamiuose – gyvenimas vagonėliuose ir skolos gerą atlyginimą žadėjusiam tarpininkui. Su tokia realybe susidūrė keliolika kauniečių, susivilioję nepažįstamojo skelbimais laikraščiuose.
10. ŪBIG atidarė atstovybę Baltarusijoje
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
Lietuvos verslininkas Vladimiras Romanovas atidarė Baltarusijoje savo bendrovės „Ūkio banko investicinė grupė“ (ŪBIG) atstovybę, praneša realty.ej.by.
11. „Swedbank“ planuoja mažinti darbuotojų skaičių
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
„Swedbank“ planuoja įgyvendinti naujas taupymo priemones ir sumažinti darbuotojų, teikiančių finansų analizės ir maklerių paslaugas, skaičių.
12. Nuo konsumacijos iki prostitucijos - vienas žingsnis
Aleksandra Gudilkina, Portalas "Delfi"", 2011 11 19
„Siūlomas legalus darbas panelėms - moterims naktiniame klube Italijoje“ - taip prasidedančių darbo skelbimų internete apstu. Tokiuose skelbimuose dažnai rašoma, kad moterys turės užsiimti konsumacija - klientų kompanijos palaikymu.
13. Stabdoma „Snoro” veikla, Vyriausybė susirinko į neeilinį posėdį
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2011 11 16
Trečiadienį Lietuvos banko valdyba sustabdė „Snoro” veiklą ir paskyrė laikinąjį administratorių ir pradėjo taikyti laikinąsias banko turto apsaugos priemones. Lietuvos bankas žada, kad laikinai sustabdyta banko veikla bus atnaujinta artimiausią pirmadienį ir ramina, kad indėliai apdrausti ir yra saugūs.
14. K.Glaveckas apie „Snorą“: bankas nemiršta, keičiasi tik jo vadas
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2011 11 16
Lietuvos banko sprendimas banką „Snoras“ perimti į valstybės rankas, grėsmės nei šalies ekonomikai, nei indėlininkams neturėtų kelti, nes jis užima labai nedidelę rinkos dalį, yra įsitikinęs Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Kęstutis Glaveckas.
15. „Polair“ už „Snaigės” akcijas sumokės 44,2 mln. Lt
Portalas "Delfi"", 2011 11 14
Šaldytuvų gamintoja „Snaigė” per vertybinių popierių biržą išplatino pranešimą, kad Rusijos bendrovė „Polair” per įmonę „Vaidana“ pasirašė įpareigojančią sutartį su „Snaigės” akcininkais dėl 59,86 proc. bendrovės akcijų ir konvertuojamųjų obligacijų pardavimo.
16. Lietuvis papasakojo apie išnaudojimą Britanijoje
Portalas "Delfi"", 2011 11 08
Vyrai iš Rytų Europos Britanijoje tampa darbą žadančių, tačiau vėliau šiuolaikiniais vergais juos paverčiančių gaujų aukomis.
17. Prokuratūra mėnesiui pratęsė ikiteisminį tyrimą dėl D.Kreiviui ir Ž.Plytnikui galbūt daryto spaudimo
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 11 02
Prokurorams pritrūko laiko įvertinti medžiagą dėl buvusio ūkio ministro Dainiaus Kreivio ir Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktoriaus Žydrūno Plytniko galbūt patirto spaudimo. Tyrimas, turėjęs baigtis ketvirtadienį, užtruks dar mažiausiai mėnesį.
18. Lietuvė Paryžiuje dirba su garsiausiais mados pasaulio žmonėmis
Sigita Limontaitė, Portalas "Delfi"", 2011 11 01
Vos pusantrų metų Paryžiuje dirbanti dizainerė Eglė Čekanavičiūtė (25) jau spėjo susipažinti su „Dior“ mados namų užkulisiais, paspausti rankas pasaulyje gerai žinomiems dizaineriams bei modeliams ir išsikovoti savo vietą po saule.
19. Lietuvei patikėti kompanijos „MoneyGram“ milijonai
Portalas "Delfi"", 2011 10 30
Paklausta apie savo amžių, 29-erių metų rinkodaros specialistė Loreta Džiužaitė nusišypso ir priduria: „I am still in my 20‘s.“ (liet. „Man vis dar dvidešimt“) Iš mažo Bagaslaviškių kaimo Širvintų rajone kilusi moteris didžiuojasi savo kilme ir su dukrele Evelina (4 m.) kalba tik lietuviškai.
20. Jaunų lietuvių kova Anglijos darbo rinkoje
Sigita Limontaitė, Portalas "Delfi"", 2011 10 17
Nedirbančio jaunimo skaičius Jungtinėje Karalystėje pasiekė dešimtmečio aukštumas. Darbo šiuo metu negali rasti 951 tūkst. jaunuolių, baigusių vidurines ar aukštąsias mokyklas.
Iš viso: 44
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-44]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt