Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


1. „City Service“ pardavė įmonę Rusijoje
Portalas "Delfi"", 2010 12 23
Rusijoje veikianti „City Service“ grupės bendrovė „Sity servis“ gruodžio 23 d. pardavė Leningrado apskrities Lomonosovo mieste paslaugas teikiančią antrinę įmonę “Žilkomservis g. Lomonosov”.
2. „ALT investicijos“ paskelbė apie nemokumą
Portalas "Delfi"", 2010 12 21
Investicijų bendrovė „ALT investicijos“ (buvusi „Alita”) per vertybinių popierių biržą paskelbė, kad yra nemoki ir nepajėgi atsiskaityti su kreditoriais.
3. Įdarbinimas užsienyje: pažadų kaina – 2000 Lt
Portalas "Delfi"", 2010 12 13
Apie aukso kalnus užsienyje suokiantys įdarbinimo tarpininkai, išgirdę reikalavimą grąžinti jiems sumokėtus tūkstančius, iš karto keičia bendravimo stilių. Pasitelkiamos ne tik į grasinimus panašios užuominos, bet ir garsios pavardės.
4. Lietuvių projektas sulaukė pripažinimo Lenkijoje
Portalas "Delfi"", 2010 12 08
Taksi iškvietimo internetu paslaugą „Etaksi“ sukūrusi Lietuvos įmonė įveikė daugiau nei 100 konkurentų ir laimėjo „Global Startup challenge 2010“ turnyrą, vykusį Lenkijoje, Ščecine.
5. Įkando sugėrovui į ausį
Portalas "Delfi"", 2010 12 08
Į Panevėžio ligoninę antradienio vakarą atvykęs 34 metų vyriškis skundėsi, kad jam 33 metų sugėrovas apkramtė ausį.
6. Tarp Vidurio Europos tigrų - ir dvi Lietuvos bendrovės
Portalas "Delfi"", 2010 12 03
Dvi Lietuvos bendrovės pirmą kartą pateko į sparčiausiai Vidurio Europoje augusių įmonių penkiasdešimtuką. Į tarptautinės audito bendrovės „Deloitte" sudaromą reitingą iš Estijos pateko viena bendrovė, o iš Latvijos nėra nė vienos įmonės.
7. Airijos gydytojų taryba lietuvę medikę pripažino kalta dėl daugybės pažeidimų
Portalas "Delfi"", 2010 11 12
Iš trijų narių sudaryta Airijos gydytojų taryba, įvertinusi ekspertų išvadas dėl lietuvės gydytojos Linos Macaitienės pacientei taikytų gydymo metodų, medikę pripažino kalta dėl profesinio aplaidumo ir netinkamo savo pareigų atlikimo, rašo irishtimes.com.
8. „Cili Pizza” Estijoje nutraukė veiklą
Portalas "Delfi"", 2010 11 08
Prieš trejus metus 2007 m. spalio 1 d. Talino prekybos centre „Kristiine keskus” atsidarė picerija „Cili Pizza”, kuri užima pirmaujančias pozicijas Latvijoje ir Lietuvoje. Viešojo maitinimo įstaiga, žadėjusi milijonines apyvartas, šiuo metu nutraukė savo veiklą Estijoje.
9. Išdalinti Švedijos apdovanojimai Lietuvos verslui
Portalas "Delfi"", 2010 10 21
Švedijos ambasadorė Lietuvoje Ulrika Cronenberg-Mossberg ketvirtadienį penktą kartą šalyje surengtų apdovanojimų „Swedish Business Awards 2010“ prizus įteikė trims komisijos geriausiomis pripažintoms Lietuvos kompanijoms ir verslininkams.
10. Susijungė trys Baltijos šalių advokatų kontoros
Portalas "Delfi"", 2010 09 13
Advokatų kontora Lietuvoje „Sutkienė, Pilkauskas ir partneriai“ kartu su Estijos „Tark & Co“ bei Latvijos advokatų kontora „Grunte & Cers” baigė sujungimo procesą ir veiklą nuo šiol vykdys vieningos kontoros „Tark Grunte Sutkiene” pagrindu.
11. Didesnės rinkos lietuvių verslininkai žvalgosi Kazachstane
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 09 11
Įsisukus krizei Lietuvoje, ieškodami sotesnio gyvenimo, mūsų verslininkai ėmė atidžiau žvelgti ir į Kazachastaną, pastebi Lietuvos ambasada šioje šalyje.
12. „Tiltra Group“ įsigijo visas „Poldim“ akcijas
Portalas "Delfi"", 2010 07 27
Lietuvos ir Lenkijos susisiekimo infrastruktūros įmones jungianti „Tiltra Group" liepos 16 dieną įsigijo 28,9 proc. Lenkijos kelių ir tiltų statybos įmonių grupės „Poldim“ akcijų ir tapo vienintele Lenkijos bendrovės akcininke. Nuo 2009 m. gruodžio „Tiltra Group“ priklausė 71,1 proc. „Poldim“ akcijų.
13. Indai Vilniuje steigia tyrimų centrą
Portalas "Delfi"", 2010 07 21
Prieš keletą metų į Lietuvą įžengusi Indijos informacinių technologijų įmonė „Ideal Invent Technologies", daugiausia dirbanti su bankais, Vilniuje steigia tyrimų ir taikomosios veiklos centrą, jis padės bendrovei teikti paslaugas Vakarų ir Rytų Europoje.
14. „Akropolis“ valdymą perkėlė į Nyderlandus bei Maltą
Portalas "Delfi"", 2010 07 12
Vilniaus prekybos“ (VP) įmonių grupės prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Lietuvoje bei kitose šalyse pradėjo valdyti Nyderlanduose bei Maltoje registruotos įmonės.
15. „Nukem Technologies” neigia nemokėjusi „Rangai IV”
Portalas "Delfi"", 2010 07 07
„Nukem Technologies“ neigia statybų bendrovės „Ranga IV" akcininko ir vadovo Laimučio Pinkevičiaus žodžius, kad įmonė negauna pinigų iš generalinio rangovo ir todėl nebegali atlikti statybos darbų.
16. „Panasonic“ uždarė biurus Lietuvoje ir Estijoje
Portalas "Delfi"", 2010 07 05
Viena didžiausių pasaulyje televizorių gamintojų „Panasonic“ Lietuvoje ir Estijoje uždarė savo biurus dėl ekonomikos nuosmukio, rašo delfi.ee.
17. „Autoverslas" perspektyvą mato Afganistane
Portalas "Delfi"", 2010 07 02
Bendrovė „Autoverslas" sako, kad jiems sunkmetis baigėsi, nes pavyko rasti naujų klientų ir kartu padidinti pernai smukusius krovinių srautus. Kaip vieną iš perspektyviausių naujų krypčių įmonės vadovai įvardina Afganistaną.
18. „AD Baltic“ plečiasi į Estiją
Portalas "Delfi"", 2010 06 29
Didmeninės prekybos automobilių detalėmis Lietuvoje ir Latvijoje bendrovė „AD Baltic“ žengia į Estijos rinką. Tarptautinei įmonių grupei „Autodistribution international“ priklausanti „AD Baltic“ įsigijo automobilių detalėmis prekiaujančią Estijos bendrovę „Bakt Autotechnika“.
19. „Tiltra Group” keliasi į Lenkiją
Portalas "Delfi"", 2010 06 28
Paskui „Tiltra Group” verslą į Lenkiją keliamos ir pagrindinės bendrovės valdymo funkcijos. Šiuo metu didžioji dalis verslo nukreipta į kaimynų pusę – Lenkija tapo bendrovės antrąją namų rinka.
20. Lietuva tapo „vartais” DHL kroviniams į Baltijos šalis ir NVS
Portalas "Delfi"", 2010 06 28
Vilniuje įsteigtas DHL paskirstymo punktas smulkiems „konteinerizuotiems“ kroviniams iš Azijos ir Amerikos, gabenamiems į visas Baltijos ir NVS šalis.
Iš viso: 47
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-47]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt