Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nusikalstama veikla užsienyje


1. Airijoje už narkotikų platinimą nuteisto lietuvio advokatas: jį valdė aukštesnės jėgos
"Londono žinios", 2012 12 19
Jaunas lietuvis Airijoje išvengė realios laisvės atėmimo bausmės už narkotikų laikymą. 21 metų Viktorui Stepanovui buvo skirta 18 mėnesių lygtinė laisvės atėmimo bausmė ir 4 tūkst. 200 eurų bauda.
2. Anglijoje dingęs lietuvis rastas nužudytas
Portalas "Delfi"", 2012 12 19
Sekmadienį Anglijos Romfordo miesto upelyje rasti be žinios dingusiu laikyto staliaus iš Lietuvos Evaldo Svolkino palaikai – skelbiama, kad vyras mirė nuo sunkių galvos traumų. Pradėtas tyrimas dėl nužudymo.
3. Didžiojoje Britanijoje žmonių kontrabandos byloje prisiekusieji neįžvelgė lietuvio kaltės
"Londono žinios", 2012 11 29
Didžiojoje Britanijoje išteisintas lietuvis, kaltintas žmonių kontrabanda. 35 metų Vitalijus Mažikas šių metų kovo 20 buvo sulaikytas Doverio uoste, kai jo vairuojamame autovežyje buvo aptikta nelegalių imigrantų.
4. Prahoje sulaikyti trys Lietuvos piliečiai, skrandžiuose vežę 5 kg kokaino
Portalas "Delfi"", 2012 11 22
Čekijos žiniasklaida praneša, kad Prahoje, tarptautiniame Ruzine oro uoste, muitinės pareigūnai sulaikė tris Lietuvos piliečius. Jų virškinamuosiuose traktuose iš viso aptikti penki kilogramai skysto kokaino. Apie tai pranešė Čekijos muitinės generalinis direktoratas.
5. Britaniją sukrėtusi V.Baliutavičienės nužudymo byla: vyras nuteistas kalėti iki gyvos galvos
Portalas "Delfi"", 2012 11 12
Didžiojoje Britanijoje prisiekusiųjų teismas Lietuvos pilietį Rimą Venclovą pripažino kaltu dėl buvusios žmonos pagrobimo ir nužudymo, jam skirta laisvės atėmimo bausmė iki gyvos galvos. Vitalija Baliutavičienė gyveno Peterboro mieste, jos žmogžudystė sukrėtė Didžiąją Britaniją.
6. Panamos kalėjime sėdintis lietuvis: be dantų, pasimokęs ir susiruošęs į bažnyčią
Portalas "Delfi"", 2012 10 26
Kaunietis Gediminas jau ketvirtus metus leidžia viename iš Panamos kalėjimų. Už narkotikų kontrabandą nuteistas lietuvis atgailauja už savo nuodėmes, žada eiti į bažnyčią ir rodo kalėjime gerokai išretintus dantis.
7. Anglijoje lietuvis kaltinamas tautiečio nužudymu
Portalas "Delfi"", 2012 09 04
Atokioje girioje Anglijoje buvo rastas peiliu subadyto ir pasmaugto lietuvio lavonas, paslėptas po senų lapų krūva. Nusikaltimu kaltinamas kitas lietuvis, skelbia thisisgrimsby.co.uk.
8. Vokietijoje iš psichiatrijos ligoninės pabėgo nusikaltėlis narkomanas iš Lietuvos
Portalas "Delfi"", 2012 08 13
Vokietijos policija įspėja žmones, kad iš Heseno žemės Hadamaro miestelio specialios psichiatrijos ligoninės, kurioje laikomi nusikaltimais įtariami arba nuteisti asmenys, pabėgo trys pavojingi narkomanai. Tarp jų ir lietuvis Rimas P.
9. Ispanijoje demaskuotas lietuvių prekybos žmonėmis tinklas
Portalas "Delfi"", 2012 08 09
Ispanijos policijos pajėgoms pavyko demaskuoti tarptautinį prekybos žmonėmis tinklą – nusikaltėliai, tarp kurių yra minimi ir lietuviai, Albanijos piliečiams parūpindavo suklastotus dokumentus ir už 10 tūkst. eurų mokestį (34 500 Lt) atgabendavo juos į Europą, o vėliau – net į Ameriką.
10. Mergaitę pagrobusiam vyrui pareikšti įtarimai, jis teigia supainiojęs vaikus
Portalas "Delfi"", 2012 08 09
Mažametę mergaitę pagrobusiam vyrui Kauno policijoje pareikšti įtarimai, penktadienį bus sprendžiama, ar kreiptis į teismą dėl įtariamojo suėmimo.
11. Vokietijoje nusikaltėliai iš Lietuvos susekti išmaniuoju telefonu
Portalas "Delfi"", 2012 08 08
Overato miesto (Vokietija) gyventojas kiek neįprastai padėjo susekti įtariamuosius – mobiliuoju telefonu nustatė pavogto planšetinio kompiuterio buvimo vietą. Sulaikyti keturi įtariamieji pateikė lietuviškus pasus, nuolatinės gyvenamosios vietos Vokietijoje nenurodė.
12. Norvegija skambina pavojaus varpais dėl nusikaltėlių iš Lietuvos
Portalas alfa.lt", 2012 07 18
Norvegijoje pasigirsta vis garsesnių balsų, kad šios šalies visuomenės saugumui rimtą pavojų kelia atvykėliai iš Lietuvos. Įtakingas Norvegijos dienraštis "Dagbladet" skambina pavojaus varpais - lietuviai kelia bene didžiausią grėsmę.
13. Prie Kaliningrado už kyšio davimą policininkui sulaikytas lietuvis
Portalas "Delfi"", 2012 07 17
Kaliningrado srityje iškelta baudžiamoji byla 61 metų Lietuvos gyventojui. Vyriškis įtariamas davęs kyšį pareigūnui, informuoja kaliningradtoday.ru.
14. Lietuvis Airijoje nuteistas kalėti 10 metų už įsilaužimą ir seksualinį užpuolimą
"Londono žinios", 2012 07 17
Jaunas lietuvis Airijoje nuteistas kalėti 10 metų už įsilaužimą ir moters seksualinį užpuolimą. 25 metų Andrius Pranaitis iš Ninos miesto stojo prieš Centrinį baudžiamąjį teismą ir prisipažino kaltu dėl įsilaužimo, seksualinio užpuolimo sunkinančiomis aplinkybėmis ir mėginimą išprievartauti oraliniu būdu. Incidentas įvyko praėjusių metų rugpjūčio 14 d.
15. Lietuvis sunkvežimio vairuotojas į Jungtinę Karalystę įvežė 3 kilogramus kokaino
Portalas "Delfi"", 2012 07 11
Artėjant vasaros olimpinėms žaidynėms Jungtinės Karalystės teisėsaugos pareigūnai telkia vis didesnes pajėgas saugumui užtikrinti. Tuo netruko įsitikinti ir mūsų šalies piliečiai.
16. Programišius iš Lietuvos Jungtinėje Karalystėje nuteistas kalėti penkeriems metams
"Londono žinios", 2012 07 03
Didžiojoje Britanijoje nuteisti du vyrai, vienas jų iš Lietuvos, kurie pasinaudodami kenkėjiška programa pavogė kitų asmenų banko sąskaitų ir kredito kortelių duomenis.
17. Vos per kelis mėnesius baigta tirti kanapes iš Ispanijos į Lietuvą vežusių lietuvių byla
Portalas "Delfi"", 2012 07 02
Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Nomeda Urbonavičienė, bendradarbiaudama su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnais bei Prancūzijos prokurorais, teismui perdavė kontrabanda ir labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu disponavusių lietuvių baudžiamąją bylą.
18. Airijoje lietuvė stos prieš teismą dėl tautietės nužudymo
Portalas "Delfi"", 2012 07 02
Viena 34 metų lietuvė neprisipažino 2010 metų Kūčių dieną Dubline tyčia nužudžiusi kitą lietuvę ir savo kaltę pripažino tik dėl netyčinės žmogžudystės.
19. Nepilnamečiai iš Lietuvos buvo verčiami vagiliauti Norvegijos parduotuvėse
Portalas "Delfi"", 2012 05 15
Norvegijoje baigta tirti didelės apimties byla, kurioje kaltinimai dėl prekybos žmonėmis ir bendrininkavimo, vykdant stambaus masto vagystes iš parduotuvių, pareikšti dviems iš Tauragės kilusiems vyrams.
20. Norvegijoje stambia vagyste kaltinamas lietuvis paspruko vežamas į teismą
Portalas "Delfi"", 2012 04 24
Norvegijoje policija surengė reidą ir ieško pakeliui į teismą pasprukusio lietuvio. Mūšės (Mosjøen) mieste 32-ejų lietuvis sugebėjo pabėgti gabenamas į teismą. Nors po incidento sutelktos didelės policijos pajėgos, kol kas paieška nedavė rezultatų, informuoja nrk.no.
Iš viso: 30
Straipsniai: [1-20] [21-30]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt