Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Publikacijos apie šalies įvaizdį


1. Paaiškino, kodėl švedų lūkesčiai atvažiuojant į Lietuvą – žemi
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2013 12 12
Švedai atsargiai vertina galimybes investuoti į Lietuvą, o tai lemia kelios priežastys: per krizę patirti bankų nuostoliai, Lietuvos įvaizdis ir Švedijoje kol kas neįsitvirtinęs lietuviškos kilmės verslas.
2. Tapome labiau matomi
Giedrė Jonaitytė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013 12 03
Per pastaruosius penkis mėnesius Lietuvos vardas vis dažniau mirga Vakarų Europos žiniasklaidoje. Mūsų šalis ypač buvo linksniuojama Vilniuje vykusio Rytų partnerystės viršūnių susitikimo dienomis.
3. Nieko džiaugsmingo: kokią Lietuvą parodo Švedijos žiniasklaida
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 11 17
Lietuva – atsilikusi šalis, neišmokusi tolerancijos, demokratijos ir pagarbos žmogaus teisėms pamokos iš skaudžios Europos karų ir genocido istorijos.
4. STT išniekino Lietuvą, kas už tai atsakys?
Vilis Normanas, Portalas "Delfi"", 2013 11 11
Po kratų, tardymų, nebaudžiami STT darbuotojai gali didžiuotis savimi – jie diskreditavo Lietuvą taip, kad juokiasi net latviai.
5. Sprangi įvaizdžio kaina
Indrė Pepcevičiūtė, Vilniaus diena, 2013 08 22
Beveik 345 tūkst. litų – tokia suma skirta Vilniaus miesto įvaizdžio tobulinimo studijai parengti. Ką tai duos net su kiemsargiais atsiskaityti nesugebančiam miestui? Opozicija įsitikinusi, kad tai bus mero Artūro Zuoko asmeninė reklama. Savivaldybės ir konkursą laimėjusiosbendrovės „Lukrecijos reklama“ atstovai teigia, kad studija būtina bendro Vilniaus miesto įvaizdžio strategijai sukurti.
6. Britų karikatūra atskleidė lietuvių kompleksus
Eglė Šepetytė, Kauno diena, 2013 08 19
Nepakankamai demokratiškos valstybės visada labiau linkusios įsižeisti. Taip lietuvių reakciją į britų spaudoje pasirodžiusią karikatūrą vertina socialinių mokslų daktaras Visvaldas Legkauskas. Tačiau galima įžvelgti ir pozityvų dalyką – Lietuvai šis atvejis tapo reklama.
7. Karikatūrą išleidęs britų laikraštis parašė laišką Lietuvos ambasadorei
Portalas alfa.lt", 2013 08 14
Britų laikraščio "The Independent" redakcija laiške Lietuvos ambasadorei Jungtinėje Karalystėje (JK) Astai Skaisgirytei-Liauškienei apgailestauja, kad lietuviai įsižeidė dėl jų išspausdintos karikatūros.
8. Ambasadorė apie lietuvius pašiepiančią karikatūrą: pasibjaurėtina
Portalas alfa.lt", 2013 08 13
Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje (JK) Asta Skaisgirytė-Liauškienė šios šalies laikraštyje "The Independent" pasirodžiusią lietuvius migrantus pašiepiančią karikatūrą pavadino pasibjaurėtina, ksenofobine ir rasistine.
9. Lietuvių kraujas sukėlė audrą
Kauno diena, 2013 07 25
Rusijos knygynai grąžina leidėjams Prancūzijos autorės Sylvie Bednar knygą „Pasaulio vėliavos vaikams“. Skandalą sukėlęs Lietuvos vėliavos aprašymas jau pasiekė prokuratūrą.
10. Šiaurės Korėjos propagandos mašina įtraukė ir D.Grybauskaitę
Portalas "Delfi"", 2013 04 03
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė daugiau kaip prieš mėnesį priėmė Šiaurės Korėjos ambasadoriaus skiriamuosius raštus, tačiau niekas nesitikėjo, kad mūsų šalies vadovės kalba bus panaudota karu grasinančios šalies propagandai.
11. Emigrantų paparašė nekeiksnoti Lietuvos – niekas nenori investuoti
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi"", 2013 02 22
Londone viešinti „Investuok Lietuvoje“ direktorė Milda Dargužaitė ragino užsienyje gyvenančius lietuvius nustoti keiksnoti tėvynę, nes kiekvienas neigiamas atsiliepimas apie šalį gali sukelti pasekmių užsienio investicijoms.
12. Penkti pasaulyje, treti Europoje
Vitalija Kolisova, "Atgimimas", 2013 01 23
Dėl palyginti pigios, bet kvalifikuotos darbo jėgos bei išplėtotos technologinės ir komunikacijų infrastruktūros Lietuvą renkasi vis daugiau užsienio investuotojų. Šioje srityje esame žymiai pralenkę Baltijos kaimynes. Tačiau kartais vaikomės investuotojų, kurie yra ne mūsų nosiai.
13. „New York Times" Lietuvoje siūlo ragauti neįprasto alaus
Portalas "Delfi"", 2013 01 12
„New York Times" paskelbė lankytinų vietų sąrašą visame pasaulyje. Šiame sąraše Lietuva atsidūrė 23-ioje vietoje. Mūsų valstybėje leidinys siūlo paragauti neįprastų rūšių alaus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt